Lubię to danie, bo w jednym ruchu mam obiad dla wegan i nie wegan, prawie... Dla dzieci smażę jeszcze rybę. Kompromis musi być. Dzięki niemu rodzina otwarta jest na nowe smaki i moje eksperymenty kulinarne. Mam nadzieję, że kiedyś rozsmakują się w wegańskiej kuchni na całego:)
Nazywam się Kamilla Woszczyk i od paru lat mieszkam z rodziną w Norwegii. Moja przygoda z weganizmem zaczęła się tutaj. Byłam ciekawa nowych SMAKów...próbowałam, gotowałam i znowu próbowałam. Wkręciłam się w kuchnię na całego, zorientowałam się jak mało wiem i ile jeszcze pracy przede mną. Cały czas szukam, testuję i nigdy się nie nudzę. W kuchni przepadam na długie godziny...